Hakkimizda

Firmamız, global çapta rekabet edebilir ürün ve hizmetleriyle, sorunsuz müşteri odaklı yaklaşım avantajını birleştirerek, her zaman tüketiciye en iyi çözümleri ve ürün gamını sunmak için çalışıyor. Sektöründe başarılı firmalar arasına girmeyi hedefleyen firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyar.

Çalışmalarını büyük oranda Avrupa pazarına ihraç eden firmamız 2009 yılında şahıs şirketi olarak yine ihracat ile endüstrideki yolculuğuna başlamıştır. Büyüyen iş hacmi ile 2016 yılında şirketleşerek bu yolculuğuna devam etmiştir.

Firmamız 10 yıllık ar ge tecrübesi ve farklı sektörlerin öncü firmalarına yaptığı çalışmalar ile tecrübelerini arttırmıştır. Edindiği tecrübeler ve kıymetli müşterileri ile sektördeki rolünü belirleyen SSN Makine Sanayi otomotiv, beyaz eşya ana sanayileri ve yan sanayileri başta olmak üzere pres transfer sistemleri ve tencere-tava sektörüne yaptığı taban torna makinaları, etiketleme makinaları ile bitirme hattı ürünleriyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Şirketimiz çalışma faaliyetlerini 4 lokasyonda gerçekleştirmektedir. Şirket merkezi Tuzla organize sanayiinde bulunan işletmemiz, üretim faaliyetlerini Dudullu Organize Sanayi bölgesinde ve AR Ge faaliyetlerini Manisa Teknokent ofisinde profesyonel kadroları ile gerçekleştirmektedir.